"Rasyonelin İki Yüzü Özgürlük ve Tahakküm" 23-24 Nisan Ankara

"Rasyonelin İki Yüzü Özgürlük ve Tahakküm" 23-24 Nisan Ankara

Göçebe Düşünce Derneği Aralık ayında Res Publika’da gerçekleştirdiği etkinliğin ardından, 23-24 Nisan’da bir kez daha Ankara’da. Etkinlikte modernliği farklı perspektiflerden ele alan iki düşünürü, modernitenin en büyük savunucularından biri olan Hegel ile  genellikle bir modernite eleştirmeni olarak görülen Weber, Hüseyin Deniz Özcan ve Ozan Başdaner’in sunumları çerçevesinde tartışılacak.

Etkinlik iki gün sürecek olup katılım ücretsizdir. Etkinliğe katılabilmeniz için kayıt formunu doldurmanız ve kendinize salonda yer bulmanız yeterli olacaktır. Cumartesi günkü dersler Hüseyin Deniz Özcan ile 11.00 -14.00 ve 16.00 - 19.00 saatlerinde iki oturum olarak gerçekleşecektir. 24 Nisan Pazar günü ise yine aynı saatlerde Ozan Baştaner'in oturumları yapılacaktır.Kayıt ve ayrıntılı bilgi için: https://gocebedusunce.org/news/rasyonelin-ki-y-z-zg-rl-k-ve-tahakk-m

 

Bu web sitesinde yayınlanan yazıların tüm hakları ViraVerita.org'a aittir. Kaynak gösterilmesi durumunda dahi yazının tamamı izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan yazıya aktif link verilerek kullanılabilir. Yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlara aittir.
Go to top