Heidegger ve Kara Defterler 27 Ekim Goethe Enstitüsü Ankara

Heidegger ve Kara Defterler 27 Ekim Goethe Enstitüsü Ankara

27 Ekim 2017 tarihinde Goethe-Institut Ankara’da Türkiye Felsefe Kurumu işbirliği ile Heidegger ve “Kara Defterler” üzerine bir Konferans düzenlenecektir. Konferansın başlama saati 17.00'dir ve girişlerde sorun yaşanmaması için katılmak isteyen konukların  [email protected]  adresine e-posta göndermeleri gerekmektedir.

Konferansta, “Kara Defterler”in editörü ve Martin Heidegger Enstitüsü’nün Müdürü olan Wuppertal Üniversitesi profesörü Peter Trawny, Heidegger’in “Kara Defterler”i üzerine bir konuşma yapacaktır.
Prof. Dr. İoanna Kuçuradi'nin takdim konuşmasının ardından; Prof. Dr. Kaan H. Ökten ve Prof. Dr. Yusuf Örnek de sunumlarını gerçekleştirecektir. Ayrıntılı bilgi için: https://www.goethe.de/ins/tr/tr/m/sta/ank/ver.cfm?fuseaction=events.deta...
 

Bu web sitesinde yayınlanan yazıların tüm hakları ViraVerita.org'a aittir. Kaynak gösterilmesi durumunda dahi yazının tamamı izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan yazıya aktif link verilerek kullanılabilir. Yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlara aittir.
Go to top